DENSO Lamdasonde
Beskrivelse
Original DENSO Lamdasonde. helt NY. ingen depositum.
Tjek Original numre i beskrivelsen herunder.
Leveringstid 1-2 dage hvis vist på lager.
Leveringstid fra Fjernlager er kommende Mandag +1 uge. Bestilling senest fredag morgen kl. 7:00. for at komme med i bestilling fra DENSO.
Egenskaber
| Lambdasonde | opvarmet |
| Lambdasonde | Fingersonde |
| Lambdasonde | bredbånd-lambda-sonde |
| Lambdasonde | Gevind, forsmurt |
| Gevindmål | M18x1.5 |
| Kabellængde [mm] | 225 mm |
| Antal stikkontakter | 4 -polet |
| Producentbegrænsning | DENSO |
| til original-nummer | 22641AA410 |
| Kvalitet | DENSO |
| vægt [g] | 85 g |
| Bruttovægt [kg] | 113 g |
OE-numre
- SUBARU / 22641AA220
- SUBARU / 22641AA410
Passer til 3 køretøjer
| SUBARU LEGACY IV (BL) 2.0 2WD | 179 HK | 8.2005 - 3.2012 |
| SUBARU LEGACY IV (BL) 2.0 AWD | 165 HK | 6.2005 - 4.2009 |
| SUBARU LEGACY IV kombi (BP) 2.0 AWD (BP5) | 165 HK | 6.2005 - 4.2009 |
Del på Facebook
1.498,23 kr.
(1.198,58 kr. ekskl. moms)
Plus evt. lev. omk.
DENSO fjernlager. 8-14 dage
-
Lagerstatus
-
VarenummerDOX-0628
-
EA-nummer8717613167960
-
Artikel nr.DOX-0628
-
BrugtNej
Del på Facebook