DENSO Lamdasonde
Beskrivelse
Original DENSO Lamdasonde. helt NY. ingen depositum.
Tjek Original numre i beskrivelsen herunder.
Leveringstid 1-2 dage hvis vist på lager.
Leveringstid fra Fjernlager er kommende Mandag +1 uge. Bestilling senest fredag morgen kl. 7:00. for at komme med i bestilling fra DENSO.
Egenskaber
| Lambdasonde | opvarmet |
| Lambdasonde | Fingersonde |
| Lambdasonde | Springsonde |
| Gevindmål | Flange 54 |
| Kabellængde [mm] | 200 mm |
| Antal stikkontakter | 4 -polet |
| Producentbegrænsning | DENSO |
| til original-nummer | 8946519575 |
| Kvalitet | DENSO |
| vægt [g] | 157 g |
| Bruttovægt [kg] | 198 g |
OE-numre
- TOYOTA / 89465-12340
- TOYOTA / 89465-19575
Passer til 16 køretøjer
| TOYOTA COROLLA Liftback (_E10_) 1.3 XLI (EE101_) | 88 HK | 7.1992 - 4.1997 |
| TOYOTA COROLLA Compact (_E10_) 1.3 XLI 16V (EE101) | 88 HK | 7.1992 - 9.1995 |
| TOYOTA COROLLA kombi (_E10_) 1.3 XLI 16V (EE101_) | 88 HK | 7.1992 - 9.1995 |
| TOYOTA COROLLA Liftback (_E10_) 1.6 GLI (AE101_) | 114 HK | 7.1992 - 4.1997 |
| TOYOTA COROLLA Compact (_E10_) 1.6 i (AE101) | 106 HK | 9.1994 - 11.1999 |
| TOYOTA COROLLA kombi (_E10_) 1.6 Si (AE101_) | 114 HK | 7.1992 - 4.1997 |
| TOYOTA COROLLA Compact (_E10_) 1.6 Si (AE101_) | 114 HK | 7.1992 - 4.1997 |
| TOYOTA COROLLA kombi (_E10_) 1.8 (AE103) | 110 HK | 9.1992 - 4.1997 |
| TOYOTA COROLLA kombi (_E10_) 1.8 16V 4WD (AE103_) | 110 HK | 9.1995 - 4.1997 |
| TOYOTA COROLLA Liftback (_E10_) 1.8 GT (AE102_) | 117 HK | 11.1992 - 5.1995 |
| TOYOTA COROLLA Compact (_E10_) 1.8 GT (AE102_) | 117 HK | 11.1992 - 5.1995 |
| TOYOTA COROLLA Compact (_E10_) 1.8 GTi 4WD (AE103) | 110 HK | 11.1992 - 4.1995 |
| TOYOTA COROLLA (_E10_) 1.3 XLI 16V (EE101) | 88 HK | 7.1992 - 9.1995 |
| TOYOTA COROLLA (_E10_) 1.6 (AE101) | 103 HK | 9.1991 - 7.1995 |
| TOYOTA COROLLA (_E10_) 1.6 (AE101_) | 115 HK | 5.1992 - 4.1997 |
| TOYOTA COROLLA (_E10_) 1.6 Si (AE101_) | 114 HK | 9.1995 - 4.1997 |
Del på Facebook
699,08 kr.
(559,26 kr. ekskl. moms)
Plus evt. lev. omk.
DENSO fjernlager. 8-14 dage
-
Lagerstatus
-
VarenummerDOX-0219
-
EA-nummer8717613015049
-
Artikel nr.DOX-0219
-
BrugtNej
Del på Facebook