DENSO Lamdasonde
Beskrivelse
Original DENSO Lamdasonde. helt NY. ingen depositum.
Tjek Original numre i beskrivelsen herunder.
Leveringstid 1-2 dage hvis vist på lager.
Leveringstid fra Fjernlager er kommende Mandag +1 uge. Bestilling senest fredag morgen kl. 7:00. for at komme med i bestilling fra DENSO.
Egenskaber
| Lambdasonde | opvarmet |
| Lambdasonde | Fingersonde |
| Lambdasonde | bredbånd-lambda-sonde |
| Lambdasonde | Gevind, forsmurt |
| Gevindmål | M18x1.5 |
| Kabellængde [mm] | 320 mm |
| Antal stikkontakter | 4 -polet |
| Producentbegrænsning | DENSO |
| til original-nummer | 22641AA610 |
| Kvalitet | DENSO |
| vægt [g] | 98 g |
| Bruttovægt [kg] | 126 g |
OE-numre
- SUBARU / 22641AA610
Passer til 8 køretøjer
| SUBARU IMPREZA hatchback (GP_) 1.6 i (GP2) | 114 HK | 6.2012 - 9.2016 |
| SUBARU IMPREZA hatchback (GP_) 1.6 i AWD | 114 HK | 6.2012 - |
| SUBARU XV (_GP_) 1.6 i AWD (GP3, G33GP) | 114 HK | 3.2012 - |
| SUBARU FORESTER (SH_) 2.0 AWD | 150 HK | 1.2010 - |
| SUBARU IMPREZA hatchback (GP_) 2.0 AWD (GP7) | 150 HK | 1.2012 - |
| SUBARU FORESTER (SH_) 2.5 AWD (SH9) | 171 HK | 1.2009 - 9.2013 |
| SUBARU IMPREZA notchback (GJ_) 1.6 AWD | 114 HK | 6.2012 - 9.2016 |
| SUBARU IMPREZA hatchback (GP_) 1.6 i AWD (GP3) | 115 HK | 12.2011 - 10.2016 |
Del på Facebook
1.048,24 kr.
(838,59 kr. ekskl. moms)
Plus evt. lev. omk.
DENSO fjernlager. 8-14 dage
-
Lagerstatus
-
VarenummerDOX-0623
-
EA-nummer8717613117545
-
Artikel nr.DOX-0623
-
BrugtNej
Del på Facebook