DENSO Lamdasonde
Beskrivelse
Original DENSO Lamdasonde. helt NY. ingen depositum.
Tjek Original numre i beskrivelsen herunder.
Leveringstid 1-2 dage hvis vist på lager.
Leveringstid fra Fjernlager er kommende Mandag +1 uge. Bestilling senest fredag morgen kl. 7:00. for at komme med i bestilling fra DENSO.
Egenskaber
| Lambdasonde | opvarmet |
| Lambdasonde | Fingersonde |
| Lambdasonde | Gevind, forsmurt |
| Lambdasonde | Springsonde |
| Tillægsartikel/Yderligere info. 2 | med gummitylle |
| Gevindmål | M18x1.5 |
| Kabellængde [mm] | 610 mm |
| Antal stikkontakter | 4 -polet |
| Producentbegrænsning | DENSO |
| til original-nummer | MN158825 |
| Kvalitet | DENSO |
| vægt [g] | 102 g |
| Bruttovægt [kg] | 135 g |
OE-numre
- MITSUBISHI / 1588A132
- MITSUBISHI / MN158779
- MITSUBISHI / MN158825
- MITSUBISHI / MN158826
Passer til 2 køretøjer
| MITSUBISHI OUTLANDER I (CU_W) 2.0 (CU2W) | 136 HK | 5.2003 - 10.2006 |
| MITSUBISHI OUTLANDER I (CU_W) 2.0 4WD (CU2W) | 136 HK | 5.2003 - 10.2006 |
Del på Facebook
647,90 kr.
(518,32 kr. ekskl. moms)
Plus evt. lev. omk.
DENSO fjernlager. 8-14 dage
-
Lagerstatus
-
VarenummerDOX-1439
-
EA-nummer8717613025864
-
Artikel nr.DOX-1439
-
BrugtNej
Del på Facebook