DENSO Lamdasonde
Beskrivelse
Original DENSO Lamdasonde. helt NY. ingen depositum.
Tjek Original numre i beskrivelsen herunder.
Leveringstid 1-2 dage hvis vist på lager.
Leveringstid fra Fjernlager er kommende Mandag +1 uge. Bestilling senest fredag morgen kl. 7:00. for at komme med i bestilling fra DENSO.
Egenskaber
| Lambdasonde | opvarmet |
| Lambdasonde | Fingersonde |
| Lambdasonde | Springsonde |
| Gevindmål | Flange 54 |
| Kabellængde [mm] | 200 mm |
| Antal stikkontakter | 4 -polet |
| Producentbegrænsning | DENSO |
| til original-nummer | 8946519675 |
| Kvalitet | DENSO |
| vægt [g] | 133 g |
| Bruttovægt [kg] | 174 g |
OE-numre
- TOYOTA / 89465-12440
- TOYOTA / 89465-12450
- TOYOTA / 89465-12560
- TOYOTA / 89465-19675
- TOYOTA / 89465-19685
- TOYOTA / 89465-19745
Passer til 19 køretøjer
| TOYOTA COROLLA (_E10_) 1.3 XLI (EE101_) | 75 HK | 9.1995 - 4.1997 |
| TOYOTA COROLLA kombi (_E10_) 1.3 XLI (EE101_) | 75 HK | 9.1995 - 4.1997 |
| TOYOTA COROLLA Liftback (_E10_) 1.3 XLI (EE101_) | 88 HK | 7.1992 - 4.1997 |
| TOYOTA COROLLA Compact (_E10_) 1.3 XLI (EE101_) | 75 HK | 8.1995 - 4.1997 |
| TOYOTA COROLLA (_E10_) 1.3 XLI 16V (EE101) | 88 HK | 7.1992 - 9.1995 |
| TOYOTA COROLLA Compact (_E10_) 1.3 XLI 16V (EE101) | 88 HK | 7.1992 - 9.1995 |
| TOYOTA COROLLA kombi (_E10_) 1.3 XLI 16V (EE101_) | 88 HK | 7.1992 - 9.1995 |
| TOYOTA COROLLA (_E11_) 1.4 (EE111_) | 86 HK | 5.1997 - 9.1999 |
| TOYOTA COROLLA Liftback (_E11_) 1.4 (EE111_) | 86 HK | 5.1997 - 9.1999 |
| TOYOTA COROLLA Compact (_E11_) 1.4 (EE111_) | 86 HK | 5.1997 - 9.1999 |
| TOYOTA COROLLA kombi (_E11_) 1.4 (EE111_) | 86 HK | 4.1997 - 2.2000 |
| TOYOTA COROLLA (_E11_) 1.6 (AE111) | 110 HK | 4.1997 - 2.2000 |
| TOYOTA COROLLA Liftback (_E11_) 1.6 (AE111_) | 110 HK | 5.1997 - 2.2000 |
| TOYOTA COROLLA Compact (_E11_) 1.6 (AE111_) | 110 HK | 5.1997 - 2.2000 |
| TOYOTA COROLLA kombi (_E11_) 1.6 (AE111_) | 110 HK | 4.1997 - 2.2000 |
| TOYOTA COROLLA (_E11_) 1.6 Aut. (AE111_) | 107 HK | 4.1997 - 2.2000 |
| TOYOTA COROLLA Liftback (_E11_) 1.6 Aut. (AE111_) | 107 HK | 5.1997 - 2.2000 |
| TOYOTA COROLLA Compact (_E11_) 1.6 Aut. (AE111_) | 107 HK | 5.1997 - 2.2000 |
| TOYOTA COROLLA kombi (_E11_) 1.6 Aut. (AE111_) | 107 HK | 4.1997 - 2.2000 |
Del på Facebook
681,76 kr.
(545,41 kr. ekskl. moms)
Plus evt. lev. omk.
DENSO fjernlager. 8-14 dage
-
Lagerstatus
-
VarenummerDOX-0225
-
EA-nummer8717613015506
-
Artikel nr.DOX-0225
-
BrugtNej
Del på Facebook