DENSO Lamdasonde
Beskrivelse
Original DENSO Lamdasonde. helt NY. ingen depositum.
Tjek Original numre i beskrivelsen herunder.
Leveringstid 1-2 dage hvis vist på lager.
Leveringstid fra Fjernlager er kommende Mandag +1 uge. Bestilling senest fredag morgen kl. 7:00. for at komme med i bestilling fra DENSO.
Egenskaber
| Lambdasonde | opvarmet |
| Lambdasonde | Fingersonde |
| Lambdasonde | Springsonde |
| Gevindmål | M18x1.5 |
| Kabellængde [mm] | 530 mm |
| Antal stikkontakter | 4 -polet |
| Producentbegrænsning | DENSO |
| til original-nummer | MD351752 |
| Kvalitet | DENSO |
| vægt [g] | 101 g |
| Bruttovægt [kg] | 131 g |
OE-numre
- MITSUBISHI / MD351752
Passer til 7 køretøjer
| MITSUBISHI CARISMA (DA_) 1.8 (DA2A) | 116 HK | 7.1995 - 7.1997 |
| MITSUBISHI CARISMA notchback (DA_) 1.8 (DA2A) | 115 HK | 9.1996 - 9.1997 |
| MITSUBISHI CARISMA (DA_) 1.8 16V GDI (DA2A) | 125 HK | 9.1997 - 6.2006 |
| MITSUBISHI CARISMA notchback (DA_) 1.8 16V GDI (DA2A) | 125 HK | 9.1997 - 6.2006 |
| MITSUBISHI SPACE STAR Van (DG_A) 1.8 GDI (DG5A) | 118 HK | 6.1998 - 12.2004 |
| MITSUBISHI SPACE STAR Van (DG_A) 1.8 GDI (DG5A) | 122 HK | 6.1998 - 12.2004 |
| MITSUBISHI CARISMA (DA_) 1.8 MSX - 16V (DA2A) | 140 HK | 7.1995 - 7.1997 |
Del på Facebook
460,53 kr.
(368,42 kr. ekskl. moms)
Plus evt. lev. omk.
DENSO fjernlager. 8-14 dage
-
Lagerstatus
-
VarenummerDOX-1359
-
EA-nummer8717613018095
-
Artikel nr.DOX-1359
-
BrugtNej
Del på Facebook