DENSO Lamdasonde
Beskrivelse
Original DENSO Lamdasonde. helt NY. ingen depositum.
Tjek Original numre i beskrivelsen herunder.
Leveringstid 1-2 dage hvis vist på lager.
Leveringstid fra Fjernlager er kommende Mandag +1 uge. Bestilling senest fredag morgen kl. 7:00. for at komme med i bestilling fra DENSO.
Egenskaber
| Lambdasonde | opvarmet |
| Lambdasonde | Fingersonde |
| Lambdasonde | bredbånd-lambda-sonde |
| Lambdasonde | Gevind, forsmurt |
| Gevindmål | M18x1.5 |
| Kabellængde [mm] | 440 mm |
| Antal stikkontakter | 4 -polet |
| Producentbegrænsning | DENSO |
| til original-nummer | 8946748310 |
| Kvalitet | DENSO |
| vægt [g] | 94 g |
| Bruttovægt [kg] | 123 g |
OE-numre
- TOYOTA / 89467-0E240
- TOYOTA / 89467-48310
Passer til 3 køretøjer
| LEXUS RX (_L2_) 350 4WD (GGL25, GGL26) | 294 HK | 10.2015 - |
| LEXUS RX (_L2_) 450h (GYL20_) | 262 HK | 10.2015 - |
| LEXUS RX (_L2_) 450h AWD (GYL25_, GYL26_) | 313 HK | 11.2015 - |
Del på Facebook
1.046,73 kr.
(837,38 kr. ekskl. moms)
Plus evt. lev. omk.
DENSO fjernlager. 8-14 dage
-
Lagerstatus
-
VarenummerDOX-0573
-
EA-nummer8717613115855
-
Artikel nr.DOX-0573
-
BrugtNej
Del på Facebook