DENSO Lamdasonde
Beskrivelse
Original DENSO Lamdasonde. helt NY. ingen depositum.
Tjek Original numre i beskrivelsen herunder.
Leveringstid 1-2 dage hvis vist på lager.
Leveringstid fra Fjernlager er kommende Mandag +1 uge. Bestilling senest fredag morgen kl. 7:00. for at komme med i bestilling fra DENSO.
Egenskaber
| Lambdasonde | opvarmet |
| Lambdasonde | Fingersonde |
| Lambdasonde | bredbånd-lambda-sonde |
| Lambdasonde | Gevind, forsmurt |
| Gevindmål | M18x1.5 |
| Kabellængde [mm] | 410 mm |
| Antal stikkontakter | 4 -polet |
| Producentbegrænsning | DENSO |
| til original-nummer | 22641AA640 |
| Kvalitet | DENSO |
| vægt [g] | 95 g |
| Bruttovægt [kg] | 123 g |
OE-numre
- SUBARU / 22641AA640
- TOYOTA / SU003-00425
Passer til 2 køretøjer
| SUBARU BRZ 2.0 | 200 HK | 6.2012 - |
| TOYOTA GT 86 coupé (ZN6_) 2.0 (ZN6AC_, ZN6BC_) | 200 HK | 3.2012 - |
Del på Facebook
963,20 kr.
(770,56 kr. ekskl. moms)
Plus evt. lev. omk.
DENSO fjernlager. 8-14 dage
-
Lagerstatus
-
VarenummerDOX-0570
-
EA-nummer8717613114636
-
Artikel nr.DOX-0570
-
BrugtNej
Del på Facebook