DENSO Lamdasonde
Beskrivelse
Original DENSO Lamdasonde. helt NY. ingen depositum.
Tjek Original numre i beskrivelsen herunder.
Leveringstid 1-2 dage hvis vist på lager.
Leveringstid fra Fjernlager er kommende Mandag +1 uge. Bestilling senest fredag morgen kl. 7:00. for at komme med i bestilling fra DENSO.
Egenskaber
| Lambdasonde | opvarmet |
| Lambdasonde | Fingersonde |
| Lambdasonde | Springsonde |
| Gevindmål | M18x1.5 |
| Kabellængde [mm] | 550 mm |
| Antal stikkontakter | 4 -polet |
| Producentbegrænsning | DENSO |
| til original-nummer | 855395 |
| Kvalitet | DENSO |
| vægt [g] | 104 g |
| Bruttovægt [kg] | 134 g |
OE-numre
- OPEL / 855395
- VAUXHALL / 12574574
- GENERAL MOTORS / 12574574
Passer til 2 køretøjer
| OPEL VECTRA C GTS (Z02) 2.2 16V (F68) | 147 HK | 8.2002 - 8.2008 |
| OPEL VECTRA C (Z02) 2.2 16V (F69) | 147 HK | 4.2002 - 12.2008 |
Del på Facebook
642,64 kr.
(514,11 kr. ekskl. moms)
Plus evt. lev. omk.
DENSO fjernlager. 8-14 dage
-
Lagerstatus
-
VarenummerDOX-1618
-
EA-nummer8717613039526
-
Artikel nr.DOX-1618
-
BrugtNej
Del på Facebook