DENSO Lamdasonde
Beskrivelse
Original DENSO Lamdasonde. helt NY. ingen depositum.
Tjek Original numre i beskrivelsen herunder.
Leveringstid 1-2 dage hvis vist på lager.
Leveringstid fra Fjernlager er kommende Mandag +1 uge. Bestilling senest fredag morgen kl. 7:00. for at komme med i bestilling fra DENSO.
Egenskaber
| Lambdasonde | opvarmet |
| Lambdasonde | pladesonde |
| Lambdasonde | Gevind, forsmurt |
| Lambdasonde | Springsonde |
| Gevindmål | M18x1.5 |
| Kabellængde [mm] | 1100 mm |
| Antal stikkontakter | 4 -polet |
| Producentbegrænsning | DENSO |
| til original-nummer | 855378 |
| Kvalitet | DENSO |
| vægt [g] | 163 g |
| Bruttovægt [kg] | 196 g |
OE-numre
- OPEL / 855378
- VAUXHALL / 9201421
Passer til 25 køretøjer
| OPEL ZAFIRA / ZAFIRA FAMILY B (A05) 2.0 (M75) | 200 HK | 7.2005 - 12.2010 |
| OPEL ZAFIRA / ZAFIRA FAMILY B (A05) 2.0 (M75) | 241 HK | 1.2006 - 12.2010 |
| OPEL ASTRA G coupé (T98) 2.0 16V Turbo (F07) | 190 HK | 9.2000 - 8.2001 |
| OPEL ASTRA G coupé (T98) 2.0 16V Turbo (F07) | 192 HK | 8.2001 - 5.2005 |
| OPEL ASTRA G coupé (T98) 2.0 16V Turbo (F07) | 200 HK | 11.2002 - 5.2005 |
| OPEL ASTRA G Cabriolet (T98) 2.0 16V Turbo (F67) | 200 HK | 11.2002 - 10.2005 |
| OPEL ASTRA G hatchback (T98) 2.0 OPC (F08, F48) | 192 HK | 9.2002 - 1.2005 |
| OPEL ASTRA G hatchback (T98) 2.0 OPC (F08, F48) | 200 HK | 11.2002 - 1.2005 |
| OPEL ASTRA G kombi (T98) 2.0 OPC (F35) | 192 HK | 9.2002 - 7.2004 |
| OPEL ASTRA G kombi (T98) 2.0 OPC (F35) | 200 HK | 11.2002 - 7.2004 |
| OPEL ASTRA G Cabriolet (T98) 2.0 OPC (F67) | 192 HK | 3.2002 - 10.2005 |
| OPEL ZAFIRA A Van (T98) 2.0 OPC (F75) | 192 HK | 9.2001 - 6.2005 |
| OPEL ZAFIRA A Van (T98) 2.0 OPC (F75) | 200 HK | 11.2002 - 6.2005 |
| OPEL ASTRA H GTC (A04) 2.0 Turbo (L08) | 170 HK | 3.2005 - 10.2010 |
| OPEL ASTRA H GTC (A04) 2.0 Turbo (L08) | 200 HK | 3.2005 - 10.2010 |
| OPEL ASTRA H GTC (A04) 2.0 Turbo (L08) | 240 HK | 8.2005 - 10.2010 |
| OPEL ASTRA H kombi (A04) 2.0 Turbo (L35) | 170 HK | 8.2004 - 10.2010 |
| OPEL ASTRA H kombi (A04) 2.0 Turbo (L35) | 200 HK | 9.2004 - 10.2010 |
| OPEL ASTRA H (A04) 2.0 Turbo (L48) | 170 HK | 3.2004 - 10.2010 |
| OPEL ASTRA H (A04) 2.0 Turbo (L48) | 200 HK | 9.2004 - 10.2010 |
| OPEL ASTRA H (A04) 2.0 Turbo (L48) | 240 HK | 3.2005 - 10.2010 |
| OPEL ASTRA H TwinTop (A04) 2.0 Turbo (L67) | 170 HK | 9.2005 - 10.2010 |
| OPEL ASTRA H TwinTop (A04) 2.0 Turbo (L67) | 200 HK | 9.2005 - 10.2010 |
| VAUXHALL VX220 Cabriolet (E01) 2.0 i Turbo | 200 HK | 3.2001 - 7.2005 |
| OPEL SPEEDSTER (E01) 2.0 Turbo (R97) | 200 HK | 8.2002 - 8.2006 |
Del på Facebook
699,08 kr.
(559,26 kr. ekskl. moms)
Plus evt. lev. omk.
DENSO fjernlager. 8-14 dage
-
Lagerstatus
-
VarenummerDOX-2052
-
EA-nummer8717613024669
-
Artikel nr.DOX-2052
-
BrugtNej
Del på Facebook