DENSO Lamdasonde
Beskrivelse
Original DENSO Lamdasonde. helt NY. ingen depositum.
Tjek Original numre i beskrivelsen herunder.
Leveringstid 1-2 dage hvis vist på lager.
Leveringstid fra Fjernlager er kommende Mandag +1 uge. Bestilling senest fredag morgen kl. 7:00. for at komme med i bestilling fra DENSO.
Egenskaber
| Lambdasonde | opvarmet |
| Lambdasonde | Fingersonde |
| Lambdasonde | Gevind, forsmurt |
| Lambdasonde | Springsonde |
| Tillægsartikel/Yderligere info. 2 | med gummitylle |
| Gevindmål | M18x1.5 |
| Kabellængde [mm] | 990 mm |
| Antal stikkontakter | 4 -polet |
| Producentbegrænsning | DENSO |
| til original-nummer | 8946544110 |
| Kvalitet | DENSO |
| vægt [g] | 150 g |
| Bruttovægt [kg] | 183 g |
OE-numre
- TOYOTA / 89465-44110
Passer til 1 køretøjer
| TOYOTA VERSO SPORTVAN (_M2_) 2.0 (ACM20_) | 150 HK | 8.2001 - 11.2009 |
Del på Facebook
642,64 kr.
(514,11 kr. ekskl. moms)
Plus evt. lev. omk.
DENSO fjernlager. 8-14 dage
-
Lagerstatus
-
VarenummerDOX-0234
-
EA-nummer8717613015223
-
Artikel nr.DOX-0234
-
BrugtNej
Del på Facebook